- KINGSTON

Цена
€423 48 / 828 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Количество модули памет | 2 |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 5200MHz(PC5-41600) |
| Скорост/честота на паметта | 5200MHz(PC5-41600) |
| CAS латентност | CL40 |
| CAS латентност | CL40 |
| TRCD | 40 |
| TRCD | 40 |
| TRP | 40 |
| TRP | 40 |
| TRAS | 48 |
| TRAS | 48 |
| Съвместими устройства | PC |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR5 (Desktop) |
| Капацитет | 32 |
| Честота (MHz) | 5200 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| CAS латентност (CL) | 40 |
| Напрежение (V) | 1.25 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.05кг |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB (2x16GB) 5200MT/s CL40 DIMM Комплект Памет
Освободете мощта на следващото поколение игри и многозадачност с Kingston FURY Beast RGB DDR5 памет. Този 32GB комплект предлага светкавични 5200MT/s скорости, подобрен честотен обхват и зашеметяващо RGB осветление за вашия PC.
Ключови Предимства
- Светкавична Скорост — 5200MT/s DDR5 осигурява до 50% по-бърз трансфер на данни от DDR4 за по-плавно gaming и продуктивност.
- Зашеметяващо RGB Осветление — Настройте ефектите с Kingston FURY CTRL софтуер или синхронизирайте с RGB приложения на дънната платка.
- Intel XMP 3.0 Ready — Лесен овърклок с Intel XMP 3.0 профили за оптимизирана производителност.
- Ниска CAS Латентност CL40 — Стегнатите тайминги намаляват забавянето за отзивчива работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Честота | 5200 MT/s |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| CAS латентност (CL) | 40 |
| Напрежение | 1.25 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 2 x Kingston FURY Beast RGB DDR5 модула памет
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





